Hizmetler

Anasayfa > Kurumsal

Kurumsal

Aydın Temizlik”  firması 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Uzun Yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 %100 müşteri memnuniyeti ve  Dağcı sertfikalı alanında uzman eğitimli personelimiz ile hizmet veriyoruz. İstanbul’un 80 ilçesinde hizmet vermekteyiz. 
Verdiğimiz hizmet ve bölgeler için sitemizi detaylı inceleyebilir, referanslarımıza göz atabilir ve bizleri arayabilirsiniz.
 
VİZYONUMUZ
 
İstanbul Aydın Temizlik firması, zamanın gereklerine uygun, hijyen kurallarına uyan, kaliteyi benimsemiş şekilde hizmet sunmaktadır.
Zaman geçtikçe sektörün köklü firmaları arasında yerimizi almayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.
 
MİSYONUMUZ 
 
Siz müşterilerimizin evini,ofisini,cafesini,gündelik temizlik alanındaki tüm temizlik işlerini sizlere refah ve temiz ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır.
İzmir Kurumsal Temizlik Hizmetleri Ankara Temizlik Firmaları - Ankara DoĞa Kurumsal TemizlikAnkara Temizlik Şirketleri
 
Temizlik Hizmetlerimiz
Kurumsal, ofis ve plaza temizliği
Kurumsal şirket olarak, hem hizmet kalitesi anlamında hem de profesyonellerinin yetkinliği anlamında güvenebileceğiniz kurumsal temizlik şirketleri arıyorsanız, bugüne kadar on binlerce kurumsal ve bireysel müşterinin temizlik ihtiyacına profesyonel şekilde çözüm üreten İstanbul Aydın Temizlik ile tanışma zamanınız geldi!
Kurumsal temizlik şirketleri tarafından üst düzey bir temizlik hizmeti mi arıyorsunuz?
İstanbul Aydın temizlik profesyonellerini bir araya getiren ve kaliteli temizlik hizmeti sunma vizyonuyla, 5 yıldan bu yana platformda yer alan tüm personele düzenli eğitimler vererek, hizmet kalitesini yükselten bir yapı. Kurumsal temizlik şirketleri tarafından sunulan ofis temizliğini ’deki temizlik profesyonellerinden, üst düzey bir kalite ile alabilirsiniz. İstanbul kurumsal temizlik şirketleri ve İstanbul kurumsal temizlik firmaları arayışınız varsa, yüzlerce profesyonel temizlik personelinin bulunduğu İstanbul Aydın Temizlik, ihtiyacınız olanı sunmak için hazır.
Güvenilir çalışanlar tarafından profesyonel temizlik hizmeti alın
Temizlik profesyonellerinin tamamının adli sicil kayıtlarının kontrol edildiği ve tüm profesyonel temizlik personelleri ile yüz yüze görüşülüp, belirli eğitimlerin sağlandığı İstanbul Aydın Temizlik, üst düzey bir kalite sunma amacı ile hizmet kalitesini sürekli olarak takip ediyor. %100 Mutluluk Politikası ile, hizmetten memnun kalınmadığı takdirde telafi hizmetinin sunulduğu İstanbul Aydın Temizlik, çağrı merkezi üzerinden anında ulaşabiliyorsunuz. İstanbul, Da alabileceğiniz kurumsal temizlik hizmetinin kapsamı nelerdir?
Ofis temizliği hizmeti neleri kapsıyor?
Kurumsal temizlik şirketleri hizmeti kalitesinde, İsanbul Aydın Temizlik sistemindeki profesyoneller tarafından sunulan temizlik hizmetinde aşağıdaki çalışmaların tamamı yapılarak, ofis temizliği kapsamlı bir şekilde sağlanıyor:
 
● Ofisteki tüm odaların ve genel alanların temizliği
● Çöplerin temizliği ve temiz çöp torbalarının konulması
● Tüm ofis mobilyalarının tozunun alınması
● Zemiz temizliği ve genel düzenin sağlanması
● Mutfak temizliği ve düzenlenmesi
● Tuvalet temizliği ve düzenlenmesi
● Ofisteki bulaşıkların toplanması, makineye konulması ve talep olursa yıkanması
Temizlik süresince, İstanbul Aydın Temizlik tarafından sigorta güvencesi altındasınız
İstanbul Aydın Temizlik, sadece güler yüzlü ve uzman temizlik ekibi ile ofis temizliğinizi üst düzey bir kalitede sunulmasını sağlamıyor, aynı zamanda AXA Sigorta işbirliği ile oluşabilecek tüm hasarlara karşı 250.000 TL’lik bir güvence de sunuyor. Sigorta güvenceli kurumsal temizlik hizmeti ile, ofis temizliği sürecinde artık arkanıza yaslanabilir, ofisiniz temizlenirken arkanıza yaslanabilirsiniz.
 
Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın
Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.