Çalışmalarımızdan Son Haberler

Anasayfa > Haberler

Konya Endüstriyel Dağcı Şirketi
2024-01-30 17:35:12

Konya Endüstriyel Dağcı Şirketi

“Konya Dağcı Şirketi Endüstriyel İple Erişim Dağcı Firması Gökdelenlerdeki Dış Cephe Hizmetlerimiz Cam Silikon Boya Reklam Tabela LED Sıva Kompozit Bayrak Afiş ”

Konya Dağcı Şirketi İstanbul AydınTemizlik

Konya Temizlik Şirketi Olarak sizlere uzun yıllardır temizlik hizmeti sunuyoruz. İstanbul'da Anadolu Yakası Temizlik ve Avrupa Yakası Temizlik, Bölgelerinde Aydın Temizlik olarak hizmete başladığımız, profesyonel eğitimli ve sertifikalı kadromuzla İstanbul temizlik ve hizmet konusunda 7/24 yanınızdayız

 Konya temizlik firması profesyonel kadrosuyla kesintisiz ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmete durmaksızın devam etmekteyiz , verdiğimiz temizlik hizmet noktalarını ve kurumsal işletmeleri sitemizden  referanslar kısmından inceleyebilir ve hatta müşterilerimizi bizzat arayarak  memnuniyetlerinizi  alabilirsiniz referanslarımız , hijyen koşullarına uygun, İstanbul'un en kaliteli temizlik firması olma yolunda ilerliyoruz

 

Konya Cam Temizliği

Cam temizliği kolay gibi görünse de profesyonel bir ekip işi gerektirir. Kullanılacak malzemeler yerin yapısına göre belirlenir. Cam temizliği işi yapılmadan önce ortam kontrol edilip teknolojik makineler için gerekli düzenleme yapılır. Uygun ortam oluşturulduğunda cam temizleme işlemi yapılır. Bilindiği üzere dikkat gerektiren bir iştir ve tüm teçhizatların kullanılması önemlidir. Ayrıca kullanılan malzemelerin kaliteli, iz bırakmayan özellikte olmasına dikkat edilmelidir.

Konya temizlik şirketi cam temizliği işinde profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

 

Konya Dış Cephe Temizliği

Kocamustafapaşa Temizlik Şirketidış cephe temizliği için gerek ip gerekse vinç ile yani binanın ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak gerekli ekipmanları temin ederek işe başlamaktadır. Tam teşekküllü elemanlarla, korumalı kıyafetler ve ilgili temizlik malzemeleri ile birlikte dış cephe cam temizliği yapılmaktadır.

 • Dış cephe cam temizliği yaptırmak için araştırdığınız firmalarda seçim yaparken gerekli ekipmanların kullanılacağından emin olmalısınız.
 • Binanızın dış cephesi kaplama ya da cam ne olursa olsun her türlü gökdelen, plaza, cam ve dış yüzeylerin temizliği vinç veya asansör ile yapılmaktadır.
 • Konya dış cephe temizliği olarak sizlere en temiz, en uygun ve en kaliteli hizmeti profesyonel olarak sunmaktayız.
 • İş merkezleri, rezidans, otel, plaza, villa gibi tüm binaların iç ve dış cephe cam temizliği için deneyimli elemanlarımızla birlikte her zaman hizmetinizdeyiz.

Konya Hastane Temizliği

Hastaneler hastalarımızın, sağlıklı bir ortamda tedavi olmaları için sürekli temiz olması gereken yerlerdir. Bu sebeple hastane temizliği profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.Hastanelerde bir çok alan bulunmaktadır. Her alan için ayrı temizlik ürünleri ve ayrı malzemeler kullanılmalıdır. Temizlik işi yapan kişilerin kendileri içinde özel kıyafetleri ve malzemeleri olmalıdır. Daha çok hijyen sağlamak için bunlara dikkat etmek gerekir. Konya temizlik şirketi hastalarımızın sağlıklı ve daha temiz bir ortamda tedavi olmaları için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Hastane temizliği yapılırken elemanlarımız öncelikle iş kıyafetlerini titizlikle giyinirler. Temizlenecek yerin durumuna göre iş kıyafetleri bone, eldiven, yüz maskesi gibi malzemeler kullanılır.

Konya İnşaat Sonrası Temizlik

Gelişen dünyamızla birlikte yaşam alanlarımız da değişmektedir. Köylerden şehir merkezlerine doğru göçler her geçen gün devam etmektedir. Bu sebeple barınmak ve hizmet amaçlı binaların, apartmanların yapılması zorunlu hale gelmiştir. İnşaat sektörünün gelişmesi ve faaliyetlerinin hızla artmasıyla birlikte mülk sahiplerine ev veya iş yerlerini en kısa sürede teslim etmek daha önemli hale gelmiştir. İnşaatların sahiplerine temiz olarak devretmek adına yeni bir iş kolu ortaya çıkmıştır. Bu iş kolu inşaat sonrası temizlik olarak adlandırılmaktadır. Beraberinde bu işin gelişmesi için uzman ekipler bir araya getirildi. Konya temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizliktadilat sonrası temizlik gibi işleriniz için hizmetimizi sunmaktayız.Konya temizlik şirketimiz müşteri memnuniyetine önem veren hizmet politikasını benimsemiştir. İnşaat sonrası temizlik için öncelikle temizlik yapılacak olan inşaatın incelemesi yapılır.

Konya İş Yeri Temizliği

Günümüzün neredeyse en çoğunu iş yerimizde geçirmekteyiz. Verimli çalışmak ve sağlık için iş yeri temizliği önemli bir hale gelmiştir. Konya temizlik şirketi olarak bu konuda da profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.İş yerimizin temizliği yapılırken tüm masa ve sandalyeler silinir, tozu alınır, çöp poşetleri değiştirilir. İş yerinizin ya da ofisinizin yapısına göre camlar silinir, haftada bir detaylı genel temizlik yapılır. Ayrıca önemli olan kullanılan malzemelerin günlük temizliğe uygun ve ürünlerin hijyenik olmasına özen gösterilmektedir.

 

Konya Ofis Temizliği

Ofis temizliği denilince aklımıza ilk olarak düzenli, toplu, temiz bir ortam gelir. Gün içerisinde sağlığımızı tehdit eden birçok unsur ile karşılaşmaktayız. Bulunduğumuz ortam, soluduğumuz hava bunlardan bazılarıdır. Bu durumdan en az etkilenmek için özellikle çalıştığımız ofisin ya da iş yerinin temiz olmasına özen göstermeliyiz. Ofis temizleme işi için Konya temizlik şirketi 1.sınıf kaliteli elemanları ile hizmet sunmaktadır.

 

Konya Okul Temizliği

Okul temizliği profesyonel anlamda hijyenik malzemelerle birlikte yapılır. Konya temizlik şirketi olarak elemanlarımız okul temizliği konusunda da gayet başarılı ve titizlikle işini yapan kişilerdir. Çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin sağlığı için hassasiyet gösterilmelidir. Okul kapıları, sıralar, masalar, okul içerisinde kullanılan odalar, titizlikle temizlenmelidir. Ayrıca okul bahçesi teneffüslerde temizlenmeli, çocuklarımızın rahatça nefes alabilecekleri ortam haline getirilmelidir. Okul temizliği için yapılması en uygun olan, bu işi profesyonel ekibe yaptırmaktır. Kendini bu konuda geliştirmiş, elinde her türlü imkanı olan Konya temizlik şirketi okul temizliği için yanınızdadır.

 

Konya Otel Temizliği

Konya temizlik şirketi otel temizliğinde görev alan personelleri diğer tüm alanlarda olduğu gibi alanına uygun seçmektedir. Otel temizliği konusunda deneyimli alanında uzman elemanlarla bu işi yapmaktadır. Otel içerisinde başlıca vermiş olduğumuz hizmetleri özetlemek gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Öncelikle genel yani ortak alanların temizliği
 • Havuz, bahçe, müşteri otoparkı düzeni ve kullanım rahatlığı
 • Yatak odalarının temizliği
 • Çamaşırhane düzeni ve temizliği
 • Yemekhane, restoran, büfe gibi yerlerin temizliği olarak belirtebiliriz.

Konya Restoran Temizliği

İşinde uzman kadromuzla birlikte günlük, haftalık ya da aylık periyotlarla restoran temizliği de tarafımızca yapılmaktadır. Bilindiği gibi müşteriler mekan seçerken temizliğe, düzene, ortamın konforlu ve hijyenik olmasına özen gösterirler. Güler yüzlü personel kadar ortamın temizliği de önemlidir. Temiz masa örtüleri, ışıldayan servis takımları, hijyenik mutfak ve lavabolar, parlak olan zeminler dikkat çekici unsurlardır. Konya temizlik şirketi restoran temizliği yanında kafe temizlik hizmeti de vermektedir.

Konya temizlik şirketi 7/24 günlük, haftalık, aylık ihtiyacınız doğrultusunda restoran temizliği için hizmetinizdedir.

 

Konya Villa Temizliği

Konya temizlik şirketi villa temizliği konusunda sizlere kaliteli ve özenli bir şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Villa temizliği, uzman temizlik elemanlarımızla birlikte gerekli özen gösterilerek yapılmaktadır. Temizlik sırasında gereken titizlik, eşyalarınızın zarar görmemesi için elemanlarımız işini ustalıkla yapmaktadır. 

İple Erişim Dağcılık Sistemi İle Yaptığımız Teknik İşler;

 • Dış Cephe Slikon Çekme
 • Kompozit Değiştirme
 • Tabela Takma, Tabela Değiştirme
 • Bayrak Asma
 • Su Olukları Takma
 • Bina Çatı İşleri
 • Dış Cephe Boyama İşleri
 • Dış Cephe Tadilat İşleri
 • Dış Cephe Temizliği
 • Dış Cephe Cam Değiştirme
 • Dış Cephe Cam Filmi Değiştirme

Verdiğimiz tüm hizmetlerin hepsi en uygun fiyat garantisiyle, en  kaliteli şekilde Aydın Temizlik olarak yapıyoruz. Müşteri esaslı çalışmalarımız İstanbul İçerisi tüm bölgede devam etmektedir. Konya Temizlik Şirketi olarak hemen bizleri arayabilirsiniz.

 

Konya Profesyonel Temizlik Şirketi

Temizlik İşleriniz İçin Hemen Arayın

Servet AYDIN

+90(531) 492 2323

 

Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, İş Yeri Temizliği, Ofis Temizliği, Cam Temizliği, Villa Temizliği, Restaurant Temizliği, Okul Temizliği, Dağcı iple erişim temizlik, Dış cephe cam silme, Dağcı cam silme, Cephe cam temizliği, Vinçle dış cephe cam temizliği, Sepetle dışcepe temizliği, Daire camları silme, Villa Temizliği, Hastane Temizliği, Otel temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boya badana sonrası temizlik, Yangın Sonrası Temizlik, Günlük ev temizliği, Kurumsal temizlik, Düzenli ev temizliği, Apartman & Bina temizliği,

Hizmetlerimiz

Endüstriyel Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği Vinçle Bina Dış Cephe Silme Sepetle Dış Cephe Cam Temizliği Okul Hastane Otel İnşaat Ofis Alış Veriş Merkezleri

Hizmetlerimiz

Endüstriyel Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği Vinçle Bina Dış Cephe Silme Sepetle Dış Cephe Cam Temizliği Okul Hastane Otel İnşaat Ofis Alış Veriş Merkezleri